flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Суддівський корпус (телефони)

К№

п/п

Прізвище, ім’я та по батькові судді

ПІБ

помічника судді

ПІБ

секретаря судового засідання

Телефон

№,

Каб.

1.

 

Лічман

Леонід Григорович

 

Блохін

Микола Юрійович

Негара

Олена Віталіївна

 753-12-65

063-323-30-02

302

2.

Гранін

Віталій Львович

Кривошапков 

Роман Павлович

Шкребтієнко

Ганна Миколаївна

 

 753-12-67

 068-741-65-58

314

3.

Іщенко

Олександр Васильович

Мілонас

Кристина Сергіївна

До Тху Чанг

753-12-69

  

312

4.

Бобуйок

Ігор Анатолійович

 

Пегова

Марина Сергіївна

 

 

Підмазко

Юлія Ігорівна

 

 

 752-82-29

 

306

5.

 

Гарський

Олександр Вячеславович

 

Рижих 

Віра Василівна

Гаспарова 

Жанна Артурівна 

 753-12-76

303

6.

 

Гуревський

Володимир Климентійович

 

Погрібна 

Надія Миколаївна

 

Федорова

Аліна Володимирівна

 

 753-12-78

218

7.

 

Коблова

Ольга Дмитрівна

 

Сергеєва 

Юлія Юріївна

Римарчук

Яна Павлівна

 753-12-80

 752-82-25

216

8.

Крижановський

Олег Валентинович

Дженков 

Віталій Анатолійович

Шиян

Анастасія Ігорівна

 

 753-12-71

 068-694-03-21

 

422

9.

 

Кузьменко

Наталія Леонідівна

 

Дя

В'ячеслав Вікторович

Юришинець

Софія Василівна

 

 753-12-70

405

10.

 

Леонов

Олександр Степанович

 

Микитей

Артем Олександрович

Філозофенко

Аріна Сергіївна

 752-82-27

414

11.

Мазун

Ірина Анатоліївна

Гузьєва 

Лілія Іванівна

Коваль

Тетяна Анатоліївна

 

 752-82-21

 

208

12.

 

Маркарова

Світлана Вікторівна

 

Гриценко 

Анна Сергіївна

Іськова

Валерія Олегівна

 752-82-24

 753-12-82

220

13.

Мирончук

Ніна Василівна

Манюк

Денис Валерійович

Шлапак

Анна Олександрівна

 

 753-12-82

 093-357-66-30

212

14.

 

Михайлюк

Олег Анатолійович

 

 

Жураківська

Наталія Аркадіївна

 753-12-81

 099-407-74-90

214

15.

Морозова

Ірина Василівна

Несвіта

Артур Сергійович

 

Димитрова

Надія Іванівна

 

 

 752-81-48

 

421

16.

 

Мурзенко

Максим Володимирович

 

Бєрова

Аліна Вікторівна

Корнієнко

Лариса Віталіївна

 752-81-44

 093-363-22-93

407

17.

Непорада

Олег Миколайович

Бондаренко

Роман Миколайович

Дорич

Анна Анатоліївна

 752-82-30

202

18.

 

Передерко

Дмитро Петрович

 

Канцер

Ганна Олегівна

Дороніна

Дар'я Олегівна

 752-82-20

096-222-13-13

415

19.

Плавич

Ігор Володимирович

Бобрешов 

Євген Геннадійович

Дукіна

Дар'я Станіславівна

 

 752-81-47

 

 

217

20.

Поліщук

Ірина Олександрівна

Бершадська

Анастасія Юріївна

 

Шудра

Ганна Сергіївна

 

 752-81-46

 752-82-33

098-778-99-64

 

215

416

21.

 

Сегеда

Олена Михайлівна

 

Ткач

Анастасія Олександрівна 

Кіреу

Денис Сергійович

 752-81-41 

 095-745-20-16

213

22.

Старіков

Олексій Олександрович

Бозоєв 

Олексій Джемалійович

 

Овасап'ян

Каріна Павлівна

 

 752-81-45

107

23

 

Тополева

Юлія Володимиріна

 

Шагака

Олександр Володимирович

Черненко

Ярослава Олексіївна 

 752--81-42

 098-872-15-08
 206

24.

 

Роїк

Дмитро Ярославович

 

Гончаревська

Ірина Вікторівна

Коновалова

Катерина Олександрівна

 753-19-87

 063-270-92-83

207

25.

Черевко 

Сергій Павлович

Кочатовська 

Марія Миколаївна

Табарчук

Наталія Сергіївна

 

 752-81-40

 

223