flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Додаток до наказу в.о. керівника апарату

Малиновського районного суду м. Одеси

від  ­­­­­­­­"___"  _______  2020 року 

№ ____-ОД/к 


Інструкція

про порядок відшкодування фактичних витрат 

на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок, що надаються за запитом на інформацію

 

  1. Ця Інструкція визначає механізм відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки), що надаються Малиновським районним судом м. Одеси судом за запитом на інформацію.
  2. Оплата рахунка на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, здійснюється у будь-якій фінансовій установі (банку) за реквізитами за посиланням https://ml.od.court.gov.ua/sud1519/gromadyanam/tax/
  3. Розрахунок розміру відповідних витрат за вартістю визначає відповідальний за надання таких відомостей з урахуванням Постанови Кабінетів Міністрів України №740 від 13.07.2011 року «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію».

        Рахунок на відшкодування витрат надсилається запитувачеві в строк,   установлений законом для надання відповіді на запит на інформацію.

  1. Якщо кількість сторінок відповіді на запит на інформацію неможливо визначити заздалегідь, зважаючи на значний обсяг такої відповіді, відповідальний за надання таких відомостей, надсилає запитувачеві лист та рахунок, у якому зазначається часткова сума відшкодування витрат.
  2. Відповідь на запит на інформацію надається протягом трьох робочих днів після отримання судом підтвердження повної оплати вартості фактичних витрат.
  3. Відповідь на запит на інформацію не надається у разі повної або часткової відмови запитувача від оплати витрат, пов'язаних із наданням такої відповіді.
  4. У разі ненадходження протягом двадцяти днів документів, що підтверджують повну оплату витрат, відповідальний за надання таких відомостей, робить позначку про відмову в отриманні відповіді на запит на інформацію в автоматизованій системі діловодства Малиновського районного суду м. Одеси в реєстраційно-контрольній картці «Запит на отримання публічної інформації».