flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Обмін досвідом організації роботи судів Канади та України в умовах епідемії коронавірусу (СOVID19)

07 травня 2020, 17:24

Наразі голова суду Лічман Леонід та керівник апарату суду Савенко Валентина беруть участь у вебінарі з теми «Діяльність судів  в умовах епідемії коронавірусу: заходи із   забезпечення безпеки людей та безперервності здійснення правосуддя».

Під час вебінару представники судочинства Канади  та України обміняються досвідом організації роботи судів в умовах епідемії коронавірусу (СOVID19) та оголошеного Урядом карантину; поділяться практиками, спрямованими на забезпечення безпеки людей та безперервність здійснення правосуддя  в умовах надзвичайної ситуації.

З вітальним словом до учасників звернулися голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк та директор Управління міжнародних програм Офісу Уповноваженого з питань федеральних суддів Канади Олег Шаков.

Модераторка: Юлія Бур’янова, Служба судового адміністрування Канади, м. Монреаль розповіла про нові формати діяльності судів та особливості надання послуг в умовах надзвичайної ситуації: український та канадський досвід:

  • Процес прийняття рішень щодо плану дій;
  • Слухання справ (призначення та формат);
  • Опрацювання кореспонденції;
  • Графік роботи працівників суду/Програми підтримки;
  • Засоби безпеки/Зміни в будівлі суду/залах засідань;
  • Комунікації суду: інформаційні повідомлення для працівників суду та громадськості; координація дій з ключовими партнерами та зацікавленими сторонами;
  • Планування заходів з відновлення звичайного режиму роботи суду.

 

Про попередній аналіз реагування на епідемію: що спрацювало, а де виникали проблеми (Підготовка відповідних уточнень/доповнень до Планів готовності до надзвичайних ситуацій та забезпечення безперервної роботи суду) розповіла старша менеджерка міжнародних програм Офісу Уповноваженого з питань федеральних суддів Канади Наталія Городецька.