flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Відбувся Другий загальнонаціональний професійний форум прес-секретарів судів «Майстерність та безпека»

29 листопада 2019, 16:04

28-29 листопада 2019 року - 40 найкращих прес-секретарів країни взяли участь у форумі присвяченому майстерності та безпеки у судах.

Малиновский районний суд м. Одеси представляла прес-секретар суду Бозоєва Катерина.

Захід організовано з метою обговорення успішного міжнародного та національного досвіду використання сучасних комунікаційних стратегій, ключових загроз інформаційній безпеці суду та необхідного алгоритму дій, основних тенденцій в сучасній комунікації. Під час форуму було презентовано оновлену комунікаційну політику НАТО.

 

Учасники форуму розглянули особливості створення юридичного контенту для широкої аудиторії, гендерної чутливості у судових комунікаціях, обговорили шляхи покращення інформаційної діяльності прес-служб судів, розвитку професії та провели практичний майстер-клас з мобільної журналістики.

Крім того, під час Форуму відбулась презентація новоствореної громадської організації «Всеукраїнська асоціація судових прес-секретарів» та затверджено план її діяльності на 2019–2020 роки.

Тренерами та спікерами Форуму є фахівці з питань комунікації: заступниця начальника управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності секретаріату ВРП, заступниця керівника Прес-центру судової влади України Ірина Паламарчук, директорка Центру інформації і документації НАТО в Україні Барбора Маронкова, кандидат юридичних наук, кримінологиня, викладачка Національної школи суддів України Анна Маляр, координаторка з питань гендерної рівності та судового адміністрування Українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи Людмила Чернявська, співробітник Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави в сфері інформаційної безпеки Служби безпеки України, полковник Валерій Удовиченко та викладач школи журналістики Українського католицького університету, ментор «Школи мультимедійної журналістики», режисер, медіаактивіст Андрій Приймаченко.