Задати питання
flag Судова влада України

У зв'язку з проведенням планових профілактичних робіт у Дата-Центрі, можливі тимчасові складнощі у роботі з сайтом

Підозрюваному в умисному вбивстві співробітниці Одеської установи виконання покарань №21 продовжено строк тримання під вартою

12 жовтня 2017, 15:46

Нагадуємо, що 17 серпня 2017 року приблизно о 19 годині 56 хвилин на території Одеської установи виконання покарань №21, у сміттєвому контейнері було виявлено труп гр. Порошенко О.С., співробітниці вказаної установи, з численними ушкодженнями, у розчленованому стані.

Співробітниками правоохоронних органів було виявлено особу причетну до зазначеного злочину та повідомлено про підозру у вчинені дій, передбачених п.13 ч.2 ст. 115 КК України (умисне вбивство вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство, за винятком вбивства, передбаченого статтями 116,118 КК України).

19 серпня 2017 року Малиновським районним судом м. Одеси  у відношенні підозрюваного було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів.

Сьогодні,  12 жовтня 2017 року, Малиновський районний суд м. Одеси розглянув клопотання та постановив ухвалу про продовження строку дії  запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою  щодо підозрюваного у вбивстві Порошенко О.С..

Судове засідання відбулося в режимі відеоконференції.