flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Інформація щодо судового засідання за обвинуваченням співробітника ФСБ рф у жорстокому поводженні з цивільним населенням

15 вересня 2023, 12:56

На сьогодні, 15 вересня 2023 року було призначено судове засідання за обвинуваченням громадянина рф у віддані наказу на жорстоке поводження з цивільним населенням та на вчинення інших порушень законів та звичаїв війни, що передбаченні міжнародними договорами, згода на обв’язковість яких надана Верховною Радою України, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч.2, ст. 28, ч.1 ст. 438 КК України).

У зв’язку з неявкою обвинуваченого, для виконання вимог кримінального процесуального закону щодо належного повідомлення особи, судове засідання було відкладено на 5 жовтня 2023 року на 13.00.

Інформаційно: обвинувачений (співробітник федеральної служби безпеки рф) знаходячись у м. Херсон, віддав наказ підлеглим особам з числа військових підрозділів РФ на вчинення нападу на цивільну особу та на жорстоке поводження з цивільним насленням, а саме незаконне утримання, застосування тортур і катування (завдання ударів по різним частинам тіла) цивільної особи.

Звертаємо вашу увагу, відповідно до вимог ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.