flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Голову суду Лічмана Л.Г. звільнено у відставку

16 березня 2023, 13:35

📜Рішенням Вищої ради правосуддя від 16 березня 2023 року звільнено з посади судді Малиновського районного суду м. Одеси Леоніда Григоровича Лічмана у зв’язку з поданням заяви про відставку.

👨‍⚖️ Кар’єру судді Леонід Григорович розпочав у 1987 році, коли став в.о. народного судді Малиновського районного народного суду м. Одеси.
З 1990 року призначений на посаду заступника голови Малиновського районного суду м. Одеси, а вже з 1999 року Леонід Григорович голова Малиновського районного суду м. Одеси, який очолював більше 23 років.

🏆Зауважимо, що Леоніду Григоровичу присвоєно почесне звання «Заслужений юрист України».

💫Вельмишановний Леоніде Григоровичу, сьогоднішній день — нова точка відліку у Вашому житті. Ви залишаєте стіни рідного суду, з яким пов’язана значна частина Вашого життя. Своєю працею Ви примножували кращі традиції українського судочинства, з високим професіоналізмом виконували обов’язки в ім’я законності, справедливості, гуманізму й захисту прав людини.

🙌🏼Прийміть високу повагу від колективу суду, для якого Ви - взірець працьовитості і честі. Дякуємо за Вашу доброту, чуйне серце і наставництво.

💫Бажаємо Вам міцного здоров’я на довгі роки, щоб завжди Вас супроводжувала вдача, а на Вашому шляху зустрічаються люди, гідні вашої людяності, такі ж щирі і надійні як Ви. Нехай доля дарує Вам життєву енергію, натхнення на добрі справи, гармонію, душевне тепло і любов. Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань, мирного неба та Перемоги.

🙌🏼Ми пишаємось, що працювали під керівництвом такої мудрої людини, як - Ви.