flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Тілесні ушкодження (акт аутоагресії) після продовження запобіжного заходу у справі щодо масових заворушень у Державній установі «Південна виправна колонія №51»

23 жовтня 2020, 15:11

В провадженні судді Черевко С.П. перебуває кримінальне провадження стосовно семи обвинувачених у вчиненні масових заворушеннях, що супроводжувалися насильством над особами, знищенням майна, опором представникам влади із застосуванням зброї та інших предметів, які використовувалися як зброя, що призвело до тяжких наслідків та вчинення нападу на адміністрацію установи виконання покарань особою, яка відбуває покарання у виді позбавлення волі у ДУ «Південна виправна колонія №51.

В результаті чого було паралізовано роботу ПВК №51, пошкоджено та знищено майно ДУ «ПВК № 51» на загальну суму 791 479 гривень 11 копійок, майно ДУ «ОВК № 14» на загальну суму 353 101 гривня, а також нанесено тілесні ушкодження 17 працівникам адміністрації.

Сьогодні, 23.10.2020 року, семи обвинуваченим продовжено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.

Після проголошення ухвали суду про продовження запобіжного заходу, обвинувачені власноруч завдали собі тілесні ушкодження на різні ділянки тіла (акт аутоагресії).

Нарядом швидкої медичної допомоги семи обвинуваченим було надано відповідну медичну допомогу.

Суддею Черевко С.П. вжито заходи щодо посилення контролю огляду обвинувачених при конвоюванні до зали судового засідання.

Наступне судове засідання, згідно з погодженим графіком, відбудеться 03 листопада 2020 року о 14 годині 00 хвилин.