flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

У справі щодо масових заворушень у Державній установі «Південна виправна колонія №51» не доставлено одного з обвинувачених

16 листопада 2020, 16:08

Сьогодні, 16.11.2020 року, судове засідання було відкладено у зв’язку з недоставкою одного з обвинувачених з ДУ «Одеський слідчий ізолятор» до зали судового засідання, оскільки відповідно до вимог КПК України, судовий розгляд за відсутності обвинуваченого не представляється можливим. Причини недоставки з’ясовуються.  

Крім того, головуючим по справі було поставлено до відома учасників судового провадження, представників ЗМІ та ГО, а також вільних слухачів щодо обмеження у наступні судові засідання кількості присутніх осіб, з метою дотримання заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Разом з тим, повідомлено про можливість бути присутніми у  іншому залі судового засідання, де буде налаштовано трансляцію судового засідання.

Наступне судове засідання, згідно з погодженим графіком, відбудеться 30 листопада 2020 року о 14 годині 00 хвилин.

Нагадаємо, в провадженні суду перебуває кримінальне провадження стосовно семи осіб, обвинувачених у вчиненні масових заворушень, що супроводжувалися насильством над особами, знищенням майна, опором представникам влади із застосуванням зброї та інших предметів, які використовувалися як зброя, що призвело до тяжких наслідків та вчинення нападу на адміністрацію установи виконання покарань особою, яка відбуває покарання у виді позбавлення волі у ДУ «Південна виправна колонія №51.

В результаті чого було паралізовано роботу ПВК №51, пошкоджено та знищено майно ДУ «ПВК № 51» на загальну суму 791 479 гривень 11 копійок, майно ДУ «ОВК № 14» на загальну суму 353 101 гривня, а також нанесено тілесні ушкодження 17 працівникам адміністрації.