flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Суд перейшов до допиту потерпілих у справі щодо масових заворушень у Державній установі «Південна виправна колонія №51»

03 листопада 2020, 16:55

Сьогодні, 02.11.2020 року, суддя Черевко С.П. перед початком судового засідання зауважив, що сприймає акт аутоагресії обвинувачених, як неповагу до суду і якщо подібна ситуація повториться, то судом буде поставлено питання щодо видалення обвинувачених із зали судового засідання. 

(Нагадаємо, що в судовому засіданні, яке відбулось 23.10.2020 року, після проголошення семи обвинуваченим ухвали суду про продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб, вони власноруч завдали собі тілесні ушкодження на різні ділянки тіла (акт аутоагресії). Нарядом швидкої медичної допомоги обвинуваченим було надано відповідну медичну допомогу.).

Після чого, судовий розгляд відбувся в спокійній, конструктивний, робочій атмосфері, в ході якої вдалося за можливе допитати п’ятьох потерпілих, згідно до визначеного порядку та обсягу дослідження доказів.

Наступне судове засідання, згідно з погодженим графіком, відбудеться 16 листопада 2020 року о 14 годині 00 хвилин.

В провадженні суду перебуває кримінальне провадження стосовно семи осіб, обвинувачених у вчиненні масових заворушень, що супроводжувалися насильством над особами, знищенням майна, опором представникам влади із застосуванням зброї та інших предметів, які використовувалися як зброя, що призвело до тяжких наслідків та вчинення нападу на адміністрацію установи виконання покарань особою, яка відбуває покарання у виді позбавлення волі у ДУ «Південна виправна колонія №51.

В результаті чого було паралізовано роботу ПВК №51, пошкоджено та знищено майно ДУ «ПВК № 51» на загальну суму 791 479 гривень 11 копійок, майно ДУ «ОВК № 14» на загальну суму 353 101 гривня, а також нанесено тілесні ушкодження 17 працівникам адміністрації.