flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Розпорядження Голови суду "Про дотримання заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 20 жовтня 2020 року

20 жовтня 2020, 17:25

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

«20» жовтня 2020 року                                                        м. Одеса                                                                          № 20-р/с

 

Про дотримання заходів,

спрямованих на запобігання

поширенню коронавірусної

хвороби (COVID-19)

Відповідно до ч.2 ст.24 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 13.10.2020 року №956), у зв’язку із встановленням в м. Одесі рівня епідемічної небезпеки «помаранчевий»,-

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 1. Тимчасово, на період дії карантину, з 21 жовтня 2020 року до 31 грудня 2020 року, в Малиновському районному суді м. Одеси встановити особливості роботи суду.
 2. Встановити наступний графік роботи:

        понеділок – четвер – з 08 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.

        п’ятниця – з 08 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.

        обідня перерва – з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв.

        субота та неділя – вихідні дні.

     3. Розгляд справ здійснювати у судових засіданнях, як правило, без участі учасників судового процесу та припинити їх пропуск до залів судових засідань на час вжитих заходів.

     3.1. Зазначені обмеження не стосуються розгляду:

      а)  матеріалів, які розглядаються слідчими суддями;

    б) кримінальних проваджень, по яким відносно обвинувачених  обрано або продовжено строки тримання під вартою, або по яким необхідно обрати, продовжити інші запобіжні заходи, або по яким виконані ухвали  про привід;

    в) справ про адміністративні правопорушення, якщо у разі відкладення розгляду справи спливуть строки, передбачені ст.38 КУпАП України, а також справи, по яким участь особи, що притягується до адміністративної відповідальності є обов’язковою.

    3.2. Справи цивільної юрисдикції (ЦПК) та адміністративної юрисдикції (КАС) розглядаються за відсутності учасників справи або за їх участю в режимі відеоконференції відповідно до вимог ЦПК України та КАС  України.

 1. Суддів та працівників апарату Малиновського районного суду м. Одеси в період дії карантину, з 21 жовтня 2020 року до 31 грудня 2020 року, дотримуватися заходів, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 13.10.2020 року №956).
 2. На період дії карантину забороняється перебування в приміщенні Малиновського районного суду м. Одеси без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.
 3. Суддям під час здійснення розгляду судових справ дотримуватися фізичної дистанції між учасниками процесу та вживати заходів індивідуального захисту.
 4. В день судового розгляду, учасники проваджень, які прибули до суду, повинні знаходитися на першому поверсі та у визначений час розгляду справи мають повідомити по телефону відповідного секретаря судового засідання про явку та очікувати від нього запрошення до залу судового засідання або передати йому заяву про розгляд або нерозгляду справи у його відсутність.
 5. Рекомендувати учасникам судових процесів:
 • знайомитися з матеріалами справ після завершення карантину;
 • для повідомлення суду про заяви, клопотання використовувати альтернативні шляхи звернення (електронну пошту та телефон).
 1. Самостійне переміщення учасників судового процесу по суду не дозволяється.
 2. Керівнику апарату суду Савенко В.А. забезпечити умови роботи канцелярій та архіву суду, секретарів судових засідань і помічників суддів щодо прийому та обслуговування відвідувачів суду, прийому від них заяв з процесуальних питань роз’яснення їм процесуальних прав, з урахуванням зазначених обмежень. При необхідності доручати виконання протягом певного періоду роботу, визначену трудовим договором вдома, а також надавати працівнику, у тому числі державному службовцю, за його згодою відпустку. Виконати інші рекомендації, що містяться в листі голови Ради суддів України № 9рс-186/20 від 16.03.2020р.
 3. Доручити головному спеціалісту (із забезпечення зв’язків із засобами масової інформації) Лебедюк О.О. забезпечити висвітлення вказаної інформації на сайті суду та інших комунікаційних засобів з викладенням зразків заяв про розгляд справи у відсутність або  відкладення розгляду справи.
 4. Зміст розпорядження довести до відома усіх працівників суду. (Медловська Н.В.)
 5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
 6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження від 08.2020 року №18-р/с «Про дотримання заходів,  спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної  хвороби (COVID-19)».
 7. Контроль за виконанням цього розпорядження в цілому залишаю за собою.

 

Голова Малиновського

районного суду м. Одеси                                                                                                                                                                                                                Л.Г.Лічман