flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

За ініціативою ТУ ДСА України в Одеській області було організовано та проведено безкоштовне флюорографічне обстеження суддів, працівників апарату судів та працівників територіального управління.

              На виконання підпункту 12 п. 5 Положення про територіальні управління Державної судової адміністрації України, територіальне управління Державної судової адміністрації України в Одеській області приймає активну участь у здійснені заходів щодо забезпечення медичного обслуговування суддів, працівників апарату місцевих загальних судів Одеської області та працівників територіального управління.

         Так, в період з 21 по 30 травня 2013 року за ініціативою територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області за сприянням Управління охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації і Одеської обласної клінічної протитуберкульозної лікарні з відділенням для ІВВ було організовано та проведено безкоштовне флюорографічне обстеження суддів, працівників апарату судів та працівників територіального управління.

               Біля приміщень Приморського, Малиновського та Суворовського районних судів м. Одеси було здійснено чергування пересувного флюорографа (ренгеномобілю), в якому всі бажаючі представники суддівського корпусу районних судів м. Одеси, працівники апарату судів та територіального управління пройшли якісне, безкоштовне флюорографічне обстеження.