flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

День відкритих дверей

05 вересня 2013 року на виконання листа територіального управліня Державної судової адміністрації України з метою популярізації і підвищення прозорості діяльності місцевих загальних судів Одеської області та ознайомлення з роботою суду в Малиновському районному суді м. Одеси був проведений день відкритих дверей, на який запрошено учнів Юридичного ліцею м. Одеси  у супроводі викладачів.

Керівник апарату суду В.А. Савенко розповіла учням про роботу суду, діяльність кожної з канцелярій суду. Учні мали змогу оглянути зали судових засідань та роботу секретарів судового засідання під час фіксування судового процесу технічними засобами.

Особливу увагу учнів керівник апарату суду Савенко В.А. звернула на роботу інформаційного центру суду та розповіла про його створення та діяльність.

Керівник апарату суду ознайомила учнів з роботою автоматизованої системи документообігу суду та учні мали змогу побачити на прикладі функціонування програми Д3 в Малиновському районному суді м. Одеси. Учні мали змогу побачити яким чином ведеться прийом та реєстрація документів в програмі Д3, а також порядок передачі документів із загальної канцелярії працівникам апарату суду.

Під час зустрічі учні мали змогу поспілкуватися з головою суду Лічманом Л.Г. Під час спілкування голова суду розповів про суть роботи судді та обов'язки, яких суддя повинен дотримуватися під час здійснення правосуддя.

Голова суду зазначив, що Малиновський районний суд м. Одеси приймає участь у пілотному українсько-канадському проекті «Освіта суддів – для економічного розвитку» та коротко розповів про його мету і завдання.

Після проведення зустрічі керівництва суду із учнями залишилися лише приємні враження від спілкування. Керівництво Малиновського районного суду м. Одеси та керівництво Юридичного ліцею виразило бажання продовжити співпрацю вподальшому та було прийнято рішення про проведення наступного дня відкритих дверей 12 вересня 2013 року.