flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Повідомлення про виклик у судове засідання Кононюк М.С.

26 лютого 2020, 16:09

З метою дотримання норм Цивільного процесуального кодексу України в частині належного повідомлення про час і місце судового розгляду, та згідно ст. 128 ч 11 ЦПК України, Малиновський районний суд м. Одеси, шляхом розміщення на офіційній веб-сторінці суду, здійснює повідомлення про виклик у судове засідання осіб, місцезнаходження яких невідоме. 

Повістка про виклик до суду в цивільній справі

Справа № 521/2312/20

Малиновський районний суд м. Одеси викликає Кононюк Миколи Степановича  на 25 березня  2020 року о 11 годині 30 хвилин у зал судових засідань  № 209 в приміщенні Малиновського районного суду м. Одеси, який розташований за адресою: м. Одеса, вул. В. Стуса 1-а,  як відповідача по цивільній справі Паляничко Каріни Анатоліївни до Публічного акціонерного товариства Банк «Фінанси та кредит» та Кононюк Миколи Степановича , за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансовакомпанія «Алькор Інвест»  про визнання окремих положень договору іпотеки недійсними.

Відповідач, у разі неявки у судове засідання, має повідомити суд про причини такої неявки. У разі неявки відповідача у судове засідання, суд вправі розглянути справу за його відсутністю.

Для отримання інформації про стан розгляду справи звертайтесь до інформаційного центру суду за тел: 752-82-26