Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Повідомлення про виклик у судове засідання Леонова М.С.

12 лютого 2018, 11:44

З метою дотримання норм Цивільного процесуального кодексу України в частині належного повідомлення про час і місце судового розгляду, та згідно ст. 128 ч 11 ЦПК України, Малиновський районний суд м. Одеси, шляхом розміщення на офіційній веб-сторінці суду, здійснює повідомлення про виклик у судове засідання осіб, місцезнаходження яких невідоме. 

Повістка про виклик до суду в цивільній справі

Справа №  521/12692/17-ц

Малиновський районний суд м. Одеси викликає Леонова Максима Сергійовича  на 12 березня 2018 року о 11:15 годині в залі судових засідань № 220 в приміщенні Малиновського районного суду м. Одеси, який розташований за адресою: м. Одеса, вул. В. Стуса 1-а, як відповідача по цивільній справі за позовом Міністерства оборони України, Військової академії (м.Одеси) до Леонова Максима Сергійовича про стягнення грошових коштів в відшкодування витрат, пов’язаних з утриманням в вищому навчальному закладі.

Відповідач, у разі неявки у судове засідання, має повідомити суд про причини такої неявки. У разі неявки відповідача у судове засідання, суд вправі розглянути справу за його відсутністю.

Для отримання інформації про стан розгляду справи звертайтесь до інформаційного центру суду за тел.: (048) 728-51-02